top of page
001.jpg

Положення

про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Комунального закладу початкової мистецької освіти"Панютинська музична школа"

Лозівської міської ради Харківської області 

 Розвиток професійної компетентності є неодмінною умовою й обов’язковою складовою професіоналізму педагогічного працівника.

СВОБОДА У ВИБОРІ МІСЦЯ, ВИДУ І ФОРМИ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРАЦІВНИКА ЗАКЛАДУ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

  • підвищення кваліфікації відбувається щорічно – протягом міжатестаційного періоду – 5 заходів, з них: 1 захід з навчальних дисциплін, які він викладає, або за напрямами методичної роботи (для методистів) на ліцензійних курсах обсягом 60 академічних годин, що відповідає 2 кредитам Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС);

  • підвищувати кваліфікацію можна, у тому числі з інших спеціальностей або видів діяльності, пов’язаних з роботою педагогічного працівника (педагогіка, психологія, інформаційно-комп’ютерні технології, управління часом, робота з дітьми з особливими потребами тощо).

Закон «Про освіту» прямо каже, що вчителі мають право на «вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації і перепідготовку педагогічних працівників.

 

​​Якщо педагогічні працівники підвищують свою кваліфікацію у закладах, які проводять освітню діяльність за акредитованою програмою або мають ліцензію на підвищення кваліфікації, – то результати такого навчання не потребують додаткового визнання і підтвердження. 

Але вони мають право підвищувати свою кваліфікацію і в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб. Результати такого підвищення кваліфікації визнаються окремим рішенням Педради.
bottom of page